עו"ד הילאל אגבאריה

הילאל אגבאריה, עו"ד

 

נולד בישראל בשנת 1977. אב לשלוש. בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים משנת 2000. בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B). חבר לשכת עורכי-הדין בישראל משנת 2001. עו"ד הילאל אגבאריה התחיל את דרכו במשרד כמתמחה בשנת 2000 והצטרף למשרד כעורך-דין שכיר בשנת 2001. דובר עברית וערבית.
 

עו"ד הילאל אגבאריה עומד בראש תחום דיני המקרקעין במשרד, ומרכז את הקשר של המשרד עם רשויות וארגונים במגזר הערבי ועם האוכלוסייה הערבית בישראל.

 

בעל התמחות מיוחדת וניסיון עשיר בתחום דיני המקרקעין, ועוסק במשך שנים רבות במתן ייעוץ משפטי שוטף ומזדמן ללקוחות המשרד, תאגידים ויחידים, ובליווי משפטי של עסקאות מקרקעין מורכבות ומגוונות, משלב המו"מ ועד להשלמת העסקה ורישום המקרקעין, לרבות עריכת חוזים ומסמכים משפטיים אחרים, תכנוני מס ומיסוי מקרקעין, וכן בתחום שיעבודי המקרקעין עבור בנק גדול ומוכר מאוד בישראל הנמנה עם הלקוחות הקבועים של המשרד.

 

עוסק בליטיגציה בתחום דיני המקרקעין, סכסוכים בין בעלי דירות בבתים משותפים, ליקויי בנייה, ובתחומים אחרים של המשפט המסחרי, בפני בתי המשפט האזרחיים בישראל בכל הדרגות, בפני המפקח על רישום המקרקעין ובפני טריבונלים שונים וערכאות משפטיות ומעין-משפטיות אחרות ובייצוג של לקוחות המשרד בפני רשויות של המדינה.

 

hilal@kaplan-alon.co.il 02-6252524